تجهیزات ما

ليزر دايود SOPRANO

اين نوع ليزر يكي از پيشرفته ترين سيستم هاي ليزري دايود ساخت كشور آمريكا است كه جهت ازبين بردن موهاي زائد به كار مي رود از خصوصيات منحصر به فرد اين نوع ليزر؛ وجود سيستم خنك كننده قوي اين سيستم است كه منجر به عدم سوختگي و درد خفيف در حين ليزر است. يكي ديگر از ويژگي هاي اين سيستم ليزري وجود اپشن رگباي جهت درمان موهاي زائد بدن است.

دستگاه IPL

اين دستگاه ساخت شركت ELIPSE از دانمارك است اين دستگاه مولتي فانكشنال ( چند كاره) است كه كاربرد هاي فراواني دارد اين دستگاه به خاطر ويژگي منحصر به فرد آن كه داراي سيتم فيلترينگ دوگانه است كه منجر به كارايي بالا و عوارض حداقلي مي گردد. از كاربردهاي اين ليزر مي توان به از بين بردن سريع موهاي زلئد؛ رفع لكه هاي پوستي؛ از بين بردن ضايعات عروقي و جوان سازي پوست اشاره نمود.

ليزر Nd-YAG Q-Switch (Costjet)

اين نوع ليزر ساخت كره جنوبي است كه مهمترين كاربرد آن از بين بردن خالكوبي (تاتو) در نقاط مختلف بدن است كه معمولا اسكاري به جا نمي گذارد. از كاربرد هاي ديگر اين نوع ليزر برداشتن كك ومك؛ خال؛ لايه برداري عميق پوست و لكه هاي پيري مي باشد.

ليزر فراكشنال Mixto و Edge

اين لیزر با توجه به توانايي و كاهش عوارض آن جايگزين ليزرهاي گازكربنيك قديمي گرديده است. ليزر فرکشنال داراي  اثرات سطحی و عمقی روي پوست است.
اثرات سطحی این لیزر در ارتباط با رژنره شدن سلولهای سطحي پوست است که موجب شفافيت و يكنواختي پوست ميگردد.بعضي از پيگمانتاسيون هاي سطحي ( لكه هاي پوستي) محو و منافذ پوستي بهبود مي يابند.این اثرات چند هفته بعد از انجام لیزر مشاهده میشود.


اثرات عمقی لیزر مربوط به تغییرات الياف کلاژن و  نوسازي آن مي باشد. این اثرات منجر به كاهش چین و چروکها و سفت شدن پوست و پيشگيري از روند پيري می  شود.. قوام و فرم پوست نیز بعد از اين لیزر بهبود می یابد.این اثرات لیزر چند ماه بعد از انجام لیزر مشاهده میشود.

ليزر ليپوليز Nd-YAG  با طول موج 1444

اين نوع ليزر ساخت كمپاني  LUTRONICكشور كره است  از كاربرد هاي اصلي اين نوع ليزر توانايي در برداشتن چربي اضافي بدن است از توانايي هاي ديگر اين نوع ليزر از بين بردن چين و چروك پوستي و سفت كردن پوست مي باشد.از مزاياي اين ليزر؛ عوارض كم و نياز به استراحت كوتاه مدت است.

ليزر گاز كربنيك Medart

اين ليزر ساخت كشور كره است كه بوسيله آن مي توان بسياري از ضايعات پوستي؛ سرطان هاي پوست و همچنين از لكه هاي پوستي؛ جوان سازي پوست؛ از بين بردن جوشگاه هاي پوستي را درمان نمود.

دستگاه EXILIS

در این دستگاه از 2 سیستم اولتراسوند (ماوراء صوت) و رادیو فرکوئنسی بطور همزمان استفاده میشود. بهترین زاه برای فرم دهی بدن ؛کاهش چربی های ناخواسته و ایجاد سفتی پوست ؛ بهبود سلولیت وافزایش الاستیسیتی و ارتجاع پوست ؛کاهش چین وچروک و جوان سازی پوست است و اثرات ضد پیری و جوان سازی پوست را از طریق سنتز بافت جدید کلاژن اعمال می نماید.

EXILIS روشی کاملا بدون خطر و عارضه و بدون درد و دارای ترمومتر خودکار و سیستم خنک کننده است که احتمال درد و سوختگی را به صفر مي ر رساند که نیاز به استراحت ندارد.

الكتروكوتر

با اين دستگاه مي توان بسياري از ضايعات پوستس از جمله زگيل ها؛ زوائد پوستي؛ سرطان هاي پوستي و بعضي از ضايعات عروقي را درمان نمود.

كرايوتراپي (سرمادرماني)

از طريق اين روش مي توان بسياري از مشكلات پوستي از جمله گوست اضافه؛ سالك ؛ بعضي از سرطان هاي پوستي و همچنين زگيل ها بويژه در ناحيه تناسلي را درمان نمود.

دستگاه درم ابريشن

در اين تكنيك لايه هاي پوست به طور عمقي برداشته مي شود اين دستگاه نيازمند دست هاي بسيار ماهر مي باشد از اين روش مي توان در درمان اسكارهاي آكنه ؛ خال هاي وسيع پوستي و بسياري ديگر از ضايعات پوستي انجام داد.

ميكرودرم ابريشن

اين دستگاه از طريق يك پروب كه داراي سطحي  Sand paperمي باشد و همراه با واكيوم هم زمان مي باشد از طريق برداشتن لايه سطحي پوست اثرات خود را اعمال مي نمايد اين پروسيجر نيازمند بيحسي نمي باشد و عارضه خاصي به دنبال ندارد از كاربردهاي اين دستگاه عبارت از: كاهش لكه هاي پوستي؛ كم رنگ شدن لكه هاي حاملگي؛ كاهش چين و چروك پوست؛ كاهش منافذ پوستي؛ سفتي پوست و فرم دادن پوست مي باشد.